top of page

My sme

ZAUJALI SME VÁS?

My sme posun k vrcholu

O NÁS

O NÁS

O NÁS

Naše základné hodnoty

V akadémií máme jasno stanovené hodnoty a pravidlá, ktoré poctivo dodržiavame. Sú naším základným stavebným kameňom pre všetky projekty, do ktorých sa pustíme. Zároveň nám pomáhajú udržiavať to, čo už máme implementované, vo vysokej kvalite.

 

V každom smere sa snažíme udržiavať čo najvyššiu kvalitu a posúvať sa stále dopredu, aj keď pomaly. S touto myšlienkou pristupujeme k riadeniu akadémie a k samotnému tréningovému procesu hráčov.

Tenisová akadémia TennisMotion pôsobí v Moravskom Svätom Jáne. Zabezpečujeme tenisové tréningy pre deti a mládež rozdelené do viacerých programov. V zime prevádzkujeme tenisovú nafukovaciu halu. Úzko spolupracujeme s miestnym tenisovým klubom TC Moravský Svätý Ján.

Naše hlavné ciele

Vychovávať hráčov schopných hrať dlhodobo na najvyššej svetovej úrovni

Zlepšiť upadajúcu úroveň tenisu na Slovensku

Vybudovať jednu z najkvalitnejších tenisových akadémií na svete

Klikni na obrázok

NÁŠ PRÍBEH

NÁŠ PRÍBEH

NÁŠ PRÍBEH

V súčasnosti

Pracujeme na viacerých projektoch, ktoré ledva stíhame dokončovať. Máme v zásobe nespočet vecí, ktoré nás posunú ďalej. Aj napriek tomu, že sa posúvame k vrcholu raketovým tempom, stále hľadáme spôsoby ako zrýchliť a zefektívniť náš progres. Je to jedna z naších základných hodnôt, ktorú aplikujeme všade, kde je treba.

Tento proces si užívame aj napriek ťažkým obdobiam a zároveň sme sami zvedaví, kam nás naša cesta zavedie. 

Aby sme mohli zrealizovať všetky naše plány, potrebujeme väčšiu finančnú podporu. Hľadáme ľudí a firmy, ktoré by nám pomohli na našej ceste v roli sponzora.

Jakub Krajčír

Bývalý poloprofesionálny hráč. Venuje sa širokému spektru oblastí od psychológie cez neurovedy a biológiu po biomechaniku a taktiku v tenise. Keď zrovna nepracuje, tak spí.

Riaditeľ akadémie
Hlavný tenisový tréner pre dorast
Vedúci mentálneho tréningu

Majo Krajčír

Tenisový fanatik. O tenise by mohol rozprávať celé hodiny. Svoje dlhoročné skúsenosti stále dopĺňa o nové poznatky zo všetkých oblastí tenisu. Expert na efektívne cvičenia pri učení pohybu, techniky a čohokoľvek na kurte.

Majiteľ akadémie
Hlavný tenisový tréner pre žiactvo

Matej Hrica

Bývalý futbalista a zamestnanec fitness centra, ktorému nestačilo "len" chodiť do práce. Najprogresívnejšie naladený človek na planéte. Stále hľadá zlepšenia v kondičnom tréningu, strave ale tak isto aj v tenisovej biomechanike.

Kondičný tréner

Tomáš Krajčír

Bývalý závodný tenista, pravidelne v top 10 v mládežníckych kategóriách v SR. Zameriava sa na metódy učenia pohybu na kurte hlavne pre mladšie deti. Okrem tenisového tréningu sa zaujíma o kondičný tréning pre všetky vekové kategórie.

Hlavný tenisový tréner pre deti do 10 rokov

Ondrej Rodek

Jediný tréner akadémie, ktorý trénuje popri inom zamestnaní. Aj napriek limitovanému času, vždy príde na tréning s niečím novým.

Tenisový tréner

NÁŠ TEAM

NÁŠ TEAM

NÁŠ TEAM

 • Tenis v Moravskom Svätom Jáne fungoval len na amatérskej úrovni veľmi dlhú dobu. V roku 2008 sa Majo Krajčír, momentálny majiteľ akadémie, rozhodol že začne trénovať deti. Touto cestou začal budovať základy pre založenie akadémie.

  Začiatok

 • Od roku 2008 až do založenia akadémie sme trénovali deti v tenisovom klube TC Moravský Svätý Ján. Začínali sme s tréningom približne 10-tich detí. Tréneri trénovali popri zamestnaní ako tenisoví nadšenci.

  Trénovanie v klube

 • Po 8-mich rokoch sa rozrástol počet hráčov, ktorí chceli trénovať a aj úroveň trénovania a výkonnosť hráčov sa výrazne zlepšila. V tom čase sme si uvedomili, že trénovať len v lete, nakoľko sme nemali priestory na trénovanie v zime, nie je dostačujúce. Bohužial ani tenisový klub, ani obec nemali finančné prostriedky na postavenie tenisovej haly. Preto sme založili tenisovú akadémiu TENNIS MOTION a zakúpili sme nafukovaciu halu na 2 kurty z vlastných prostriedkov.

  Založenie akadémie

  16. mája 2017

 • V roku 2021 sme spravili organizačné zmeny v akadémií a začali sme pracovať na zlepšovaní podmienok pre vrcholových hráčov. Pripravili sme základy pre najdôležitejšie projekty a začali sme formovať našu víziu a ciele. Postupným napredovaním sme narazili na hranicu naších kapacít.

  Zmena štruktúry

 • Začiatkom letnej sezóny 2022 sme rozšírili náš tím o tenisového trénera a kondičného trénera. Tieto zmeny nám umožnili realizáciu viacerých projektov. Jedným z nich je dôležitá časť akadémie, program TOP. Vytvorili sme základ pre dosiahnutie naších cieľov nastavením efektívneho a flexibilného systému.

  Systém ako základ

  Systém ako základ

bottom of page