top of page
Matej Hrica, Veronika Urbánková, Adela Siváková, členovia programu TOP akadémie TENNIS MOTION

Podporte budúcnosť tenisu

Priamou podporou programu TOP sa stanete súčasťou zmeny k lepšiemu.

Máme pre vás odkaz a ukážku hráčov.

Obraz povie viac ako tisíc slov.

Ukážka hráčov TOP

Promo video

Hráči a tréner akadémie TENNIS MOTION a programu TOP, Mauschka Blaškovičová, Veronika Urbánková, Majo Krajčír

1. Systém

Metodika, tréningové plány, komunikácia tímu, organizačná štruktúra akadémie. Máme jedinečný systém, ktorého výsledkom je efektívny tréning a stály progres. Počas jedného roku existencie programu sme urobili veľký pokrok v každom smere.

2. Motivovaný tím

Úsilie, ktoré vkladáme do našej práce je zárukou kvality a progresu. Atmosféra v akadémií kopíruje náš prístup a hráči sa prirodzene učia usilovnej práci.

3. Inovácie

Štruktúru a systémy programu sme už niekoľko krát zmenili k lepšiemu. Nikdy si nevyberáme komfort namiesto úsilia o zlepšenie.

4. Odbornosť

Vďaka neustálemu vzdelávaniu sa v obore, dlhoročným skúsenostiam a zdieľaniu informácií sme dokázali všetky naše vedomosti efektívne implementovať do praxe a zaručiť kvalitu našej práce.

Prečo by ste mali investovať práve do programu TOP?

Príležitosť

Naša akadémia sa rozrastá rýchlym tempom a nie je to náhodou. Vytvorili sme systém, ktorý je predurčený k úspechu a zároveň máme veľmi dobrú reputáciu v širokom okolí. Asociácia s nami nie je len o momentálnom marketingu. Je to investícia do budúcnosti, príležitosť, ako byť súčasťou veľkého pokroku v oblasti tenisu a športu na Slovensku a následne vo svete. Na rozdiel od konkurencie posúvame naše hranice stále ďalej a ďalej. S nami budete patriť do progresívnej komunity ľudí, ktorí chcú byť najlepší.

 

Okrem toho vám budeme pravidelne poskytovať aktualizácie o pokroku a úspechoch našich hráčov programu TOP, čím vám poskytneme príležitosť podeliť sa o ich úspech a priamo sledovať ich zlepšenie. Pridajte sa k nám a investujte do budúcnosti tenisu a rozvoja mladých hráčov s veľkým potenciálom.

Zaujali sme vás?

Naše plánované projekty

1.

Online vzdelávanie formou blogu dostupné pre širokú verejnosť zadarmo. Bude sa venovať základným témam v rámci športu, zdravého životného štýlu, výchovy detí a podobne.

2.

Online kurzy cielené pre určité skupiny ľudí ako tréneri, rodičia, hráči. Kurzy budú zamerané na zrozumiteľné a zároveň hlboké vysvetlenie princípov a ich následné využitie v praxi.

3.

Video série na sociálnych sieťach. Pravidelné príspevky týkajúce sa tenisu a našej akadémie tvorené v zábavnom alebo náučnom štýle.

4.

Finančné zabezpečenie hráčov v programe TOP. To zahŕňa pokrytie 80% nákladov na tréningy, výjazdy na turnaje, vybavenie.

5.

Rozšírenie areálu TC Moravský Svätý Ján, kde pôsobíme. Výstavba kurtov a zariadení pre lepšie podmienky a prostredie na výchovu šampiónov.

Viditeľnosť značky sponzora

Online priestor

Značka bude viditeľná na našej webstránke, vo videách a príspevkoch na sociálnych sieťach.

Marketingové materiály

Značka bude viditeľná na oblečení akadémie pre hráčov a trénerov, prípadnom merchi.

Areál TC Moravský Svätý Ján

Značka bude viditeľná formou banerov a plachiet v areále.

Podujatia

Značka bude viditeľná pri organizovaní turnajov, ukončení sezóny a podobných podujatiach.

bottom of page