top of page

Voľné miesta v Malackách!

Kombináciou zábavy a profesionalizmu budujeme základy do života budúcich šampiónov.

Úspech začína s programom FUN.

Fundamental Skills Development Program

31. 03. 2024

Nábor prebieha formou online prihlasovania. Prihlásiť sa môžete tu.

 

Nábor trvá do

Po ukončení náboru budú všetci prihlásení pozvaní na náborový tréning, ktorého presný termín určíme po ukončení náboru.

Počas náboru je prijatie do programu garantované. Po ukončení náboru a v priebehu sezóny nedokážeme garantovať okamžité prijatie.

Práve prebieha nábor do programu FUN!

 

TC Moravský Svätý JánTK Strojár Malacky

Čo je program FUN?

Program FUN je špeciálne navrhnutý tak, aby spojil všeobecný pohybový a gymnastický tréning s prvými krokmi v tenise. Cieľom je pripraviť deti pohybovo na úrovni, ktorá im umožní v budúcnosti sa všestranne venovať rôznym športom.

Naším zameraním je komplexný plán pre maximálny rozvoj schopností, pričom kladieme dôraz na tenisový tréning prispôsobený ich veku, zábavné aktivity a pútavé hry, ktoré rozvíjajú nielen ich schopnosti, ale aj lásku k športu. Skúsení tréneri vytvárajú bezpečné a podnecujúce prostredie, v ktorom majú deti možnosť rozvíjať svoje koordinačné schopnosti, rovnováhu, obratnosť a základné tenisové zručnosti.

Program je navrhnutý tak, aby bol zážitkom plným zábavy a hry, ktorý zároveň deti zoznamuje so základmi tenisu. Každý tréning je obohatený o vizuálne podnety a výzvy, ktoré podporujú zdravý vývoj a udržiavajú vysokú úroveň zapojenia a nadšenia pre tenis.

Čo je program FUN?

Program FUN je špeciálne navrhnutý tak, aby spojil všeobecný pohybový a gymnastický tréning s prvými krokmi v tenise. Cieľom je pripraviť deti pohybovo na úroveň, ktorá im umožní v budúcnosti sa všestranne venovať rôznym športom.

Naším zameraním je komplexný plán pre maximálny rozvoj schopností detí, pričom kladieme dôraz na tenisový tréning prispôsobený ich veku, zábavné aktivity a pútavé hry, ktoré rozvíjajú nielen ich schopnosti, ale aj lásku k športu. Skúsení tréneri vytvárajú bezpečné a podnecujúce prostredie, v ktorom majú deti možnosť rozvíjať svoje koordinačné schopnosti, rovnováhu, obratnosť a základné tenisové zručnosti.

Program je navrhnutý tak, aby bol zážitkom plným zábavy a hry, ktorý zároveň deti zoznamuje so základmi tenisu. Každý tréning je obohatený o vizuálne podnety a výzvy, ktoré podporujú zdravý vývoj a udržiavajú vysokú úroveň zapojenia a nadšenia pre tenis.

Rozdelenie vekových kategórií

Add a Title

Benefity programu FUN

Pravidelná účasť na tenisových tréningoch napomáha deťom rozvíjať ich kardiovaskulárne zdravie, vytrvalosť, svalovú silu a celkovú fyzickú kondíciu. Tento šport tiež efektívne podporuje rozvoj koordinácie medzi vizuálnym vnímaním a motorickými schopnosťami, zlepšuje rovnováhu a buduje základy svalovej hmoty, pričom súčasne prispieva k učeniu sa správneho držania tela.